Servisní technik- Morava

Pro našeho klienta, nadnárodní společnost, využívající špičkovou technologii s těžištěm v oblasti výrobní a lékařské techniky hledáme:

Požadujeme:

  • SŠ nebo VŠ vzdělání v oboru strojním nebo elektro (nutná vyhl. 50/78 Sb.)
  • německý nebo anglický jazyk na komunikativní úrovni
  • pokročilé znalosti práce s PC
  • ochotu dalšího vzdělávání
  • časovou flexibilitu a ochotu cestovat

Nabízíme:

  • odpovídající finanční ohodnocení
  • možnost odborného růstu
  • školení ve školicích centrech firmy v zahraničí
  • možnost nasazení v zahraničí (po dohodě)

Pracovní náplň:

  • instalace strojů společnosti u zákazníka po celé ČR
  • servisní zásahy
  • technická podpora
  • komunikace s mateřskou společností