Stavbyvedoucí/stavební dozor- Německo

Pro našeho klienta, zahraniční projektantsko-inženýrskou společnost, hledáme kandidáty na pozici:

Znáte někoho, kdo by se hodil na tuto pozici?
Neváhejte a dejte mu vědět pomocí svého facebooku!

POŽADUJEME:

  • SŠ, VŠ vzdělání stavebnictví
  • zkušenosti na pozici stavbyvedoucího, stavebního dozoru z Německa
  • výbornou znalost němčiny
  • zodpovědnost, spolehlivost

NABÍZÍME:

  • zázemí zavedené německé společnosti
  • projekt po dobu minimálně jednoho roku
  • nadstandardní platové ohodnocení
  • možnost dlouhodobé spolupráce

NÁPLŇ PRÁCE:

  • kontrola postupu prací
  • kontrola kvality prací v souladu s projektovou dokumentací, s platnými technickými normami ve výstavbě a s uzavřenými smluvními závazky
  • průběžná kontrola a hlídání nákladů stavby
  • komunikace s partnery ( investoři, realizační tým)

Kód CAPTCHA

Klikněte na obrázek pro zobrazení jiného CAPTCHA kódu.

Poznámka: Kliknutím na níže uvedené tlačítko „Odeslat odpověď“ souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů. Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb.