Nábor

Činnost společnosti Zapletal & Partners s.r.o. je schválena a doporučena Ministerstvem práce a sociálních věcí ČR.

 

Hlavním zaměřením je vyhledávání odborníků a manažerů na základě specifických požadavků klientů s důrazem na práci s talenty.

Cílem úspěšné spolupráce klientské firmy s našimi konzultanty je maximální zefektivnění vyhledávání a výběru kandidátů, které se v konečném důsledku projeví v úspoře času i finančních prostředků klienta.

Obvyklý průběh výběru kandidáta

Analýza potřeb: Tento proces začíná projednáním vašich přesných požadavků a sestavením kompetenčního profilu ideálního kandidáta. Pochopení situace ve společnosti, cíle managementu či firemní kultura jsou však pro nás stejně důležité, jako samotný profil kandidáta.

Užší výběr: Pokud se jedná o naše kandidáty, přísné hodnocení dovedností, kompetencí a ověření referencí jsou jen začátkem. Stejně důležitou roli hrají i jejich očekávání a motivace, proto jsou s nimi vedeny důkladné osobní pohovory.

Předložení nabídky klientovi: Klientovi doporučujeme jen 3 nejvhodnější kandidáty. Každý z nich projde naším „orientation centrem“, který změří úroveň jeho kompetencí v porovnání s potřebami klienta. Klient tak obdrží komplexní balík informací obsahující životopis, psychodiagnostiku (osobnostní profil) a komentář z pohovoru.

Vzájemná informovanost: O vývoji celého výběrového procesu neustále informujeme. Po umístění kandidáta 2x ročně sledujeme jeho začlenění do společnosti s cílem zajistit maximální spokojenost všech stran.

 

Volné pozice

Cloud Developer / Pozice

PLC programátor / Pozice

PLC programmer / Pozice

Researcher / Pozice