SharePoint konzultant

Pro našeho klienta, nadnárodní společnost v oblasti IT, hledáme kandidáty na pozici:

Pracovní náplň:

  • Spolupráce s obchodním oddělením v oblasti předprodejních aktivit
  • Analýza potřeb zákazníka
  • Návrh koncepce řešení
  • Realizace a řízení projektů nad technologiemi SharePoint
  • Spolupráce s oddělením .NET vývoje (design, zadání vývojářům, testování, předání zákazníkovi, zpětná vazba)
  • Podpora zákazníka po nasazení systému

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ vzdělání, nejlépe technického směru
  • Min. 3 roky praxe v oblasti IT služeb
  • Microsoft Office SharePoint Server 2007
  • Windows Services 3.0
  • SharePoint Server 2010
  • SharePoint Foundation 2010
  • Nintex Workflow 2007 / 2010
  • Všechny produkty administrace
  • Všechny produkty Implementace a nasazení vlastních řešení (bez použití vývoje ve VS .NET; vývoj řešení pro VS .NET výhodou)
  • Znalost nástrojů pro správu a vývoj – především InfoPath a Sharepoint Designer
  • Znalost PowerShell
  • MS SQL Server
  • Orientace v oblasti technické infrastruktury, hardware, sítí
  • Shopnost pracovat v týmu
  • Znalost implementačních postupů
  • Příjemné a profesionální vystupování

Nabízíme:

  • Pestrou práci v dobrém kolektivu
  • Moderní pracovní prostředí
  • Zajímavé finanční ohodnocení
  • Notebook, telefon
  • Týden dovolené navíc
  • Jazykové kurzy
  • Příspěvek na dopravu, stravování, vzdělávání a další zaměstnanecké výhody