Embedded SW developer

Pro našeho klienta, nadnárodní společnost z oblasti railway industry, hledáme vhodného kandidáta na pozici:

Náplň práce

  • vývoj softwaru pro produkty průmyslové automatizace
  • tvorba zdrojového kódu v jazyce C/C++ pro embedded platformy
  • návrh architektury systému
  • zpracování technické dokumentace
  • úzká spolupráce se zahraničním vývojovým centrem

Očekáváme

  • vysokoškolské vzdělání technického směru
  • praxi na pozici embedded SW developer (segment railway industry výhodou)
  • velmi dobrou znalost programovacího jazyka C pro embedded systémy
  • velmi dobrou znalost angličtiny nebo němčiny
  • samostatnost, spolehlivost
  • chuť se dále odborně vzdělávat

Nabízíme

  • práci na dynamicky se rozvíjejícím mezinárodním projektu
  • několikaměsíční stáž ve Švýcarsku
  • zázemí světově úspěšné společnosti
  • dlouhodobou vzájemnou spolupráci
  • široké spektrum zaměstnaneckých benefitů