Configuration Manager for Rail Automation

Pro R&D centrum nadnárodní společnosti v Praze, světovou špičku v oblasti automatizace a railway, hledáme vhodného kandidáta na pozici:

Vaším úkolem bude

  • nastavení a údržba prostředí pro správu konfigurace
  • správa verzí komponent softwaru pomocí verzovacího systému (GIT, ClearCase)
  • programování a údržba aplikací pro Linux OS
  • tvorba potřebné dokumentace v angličtině (plán řízení konfigurace a údržby)
  • koordinace změnového řízení na projektech, zajištění dlouhodobé archivace softwaru (SAP)
  • komunikace se zákazníky především v Německu

Těšit se můžete na

  • bonus za nástup do společnosti ve výši 50 000 Kč
  • zajímavé projekty realizované ve spolupráci s vývojovými centry koncernu
  • špičkově vybavené pracoviště
  • každodenní využití anglického jazyka
  • unikátní technologie a know-how
  • přátelský kolektiv

Co u Vás oceníme

  • vysokoškolské vzdělání technického směru, případně adekvátní praxi v oboru
  • dobrou znalost angličtiny, znalost němčiny výhodou
  • znalost prostředí Linux, znalost základů jazyka C / C++ výhodou
  • zkušenosti se systémy pro správu verzí (ClearCase, GIT), znalost SAPu výhodou
  • pozitivní myšlení, schopnost nalézt nová řešení

Můžeme Vám nabídnout

  • práci s důrazem na kvalitu a spolehlivost
  • tvůrčí práci a prostor pro seberealizaci
  • systematickou podporu expertního rozvoje
  • otevřené možnosti expertního i manažerského růstu
  • flexibilní pracovní dobu a možnost home office
  • příjemné prostředí s prostory pro relaxaci a zábavu
  • 5 týdnů dovolené + dny podnikového volna
  • pracoviště Praha