Researcher

Pro naši personální agenturu Zapletal&Partners, s.r.o. hledáme studenta či studentku VŠ, VOŠ se zájmem o dlouhodobou spolupráci v náboru.

Pracovní náplň:

  • vyhledávání vhodných profilů odpovídajících kandidátů na pracovních portálech, sítích a databázích, dle zadaných kritérií/klíčových slov
  • kontaktování kandidátů

 Koho hledáme:

  • hledáme energickou, komunikativní, samostatnou a kreativní osobnost se zájmem rozvíjet se v oblasti náboru
  • analytické schopnosti
  • výborný ústní i písemný projev
  • znalost AJ
  • výhodou je zájem o techniku (IT, strojírenství, nové technologie)

 Nabízíme:

  • možnost získat praxi a zkušenosti od profesionálů v oblasti náboru
  • zaškolení s databázemi, pracovními portály
  • práce z domova (internet). Toto není práce od- do, ale o výsledcích
  • individuální přístup

 Kontakt: V případě zájmu zašlete email s motivačním dopisem.