Asistentka managementu AJ/NJ

Pro našeho klienta, zahraniční projektantsko-inženýrskou společnost, hledáme kandidáty na pozici:

POŽADUJEME

  • SŠ/VŠ
  • praxe na asistentské pozici min. 1 rok
  • samostatný přístup, pečlivost, odpovědnost, schopnost organizace práce
  • zvládání různorodých požadavků najednou – vícečlenný tým
  • uživatelská znalost práce na PC (MS Office Word, Excel, PowerPoint)
  • časová flexibilita, komunikativnost
  • požadavek na komunikační znalost AJ, NJ výhodou

NABÍZÍME:

  • zázemí úspěšné zahraniční projektantsko-inženýrské kanceláře
  • zajímavé platové ohodnocení
  • každodenní využití cizích jazyků
  • nástup dohodou

PRACOVNÍ NÁPLŇ:

  • podpora jednatelů společnosti
  • zajišťování ad hoc požadavků
  • administrativní a organizační podpora společnosti (evidence firemní korespondence, příprava podkladů – evidence docházky, měsíčních pracovních výkazů, zajištění překladů)
  • rezervace letenek, hotelů, zajištění cestovního pojištění pro zaměstnance
  • zodpovědnost za chod recepce
  • vyřizování všech potřebných náležitostí spojených s provozem (objednání kancelářských a jiných potřeb, kurýr atd.)
  • tvorba prezentací
  • aktualizace dat a archivace písemností
  • spolupráce s finančním oddělením
  • správa firemních automobilů