Asistent/ka obchodu- Plzeň

Pro našeho klienta, úspěšnou IT společnost zabývající se komplexním řešením informačních a komunikačních systémů zákazníků na celém území České republiky, hledáme kandidáty/ky na pozici:

Požadujeme

  • min. SŠ vzdělání
  • praxi na obdobné pozici
  • flexibilitu, samostatnost, spolehlivost, pečlivost
  • výbornou znalost PC
  • komunikativnost a proaktivní přístup
  • aj, nj výhodou

Nabízíme

  • zázemí úspěšné IT společnosti
  • přátelský kolektiv
  • bonusy
  • možnost osobního rozvoje a profesního růstu
  • nástup ihned

Náplň práce

  • administrativní podpora obchodního týmu
  • fakturace
  • zpracování objednávek
  • příprava podkladů pro výběrová řízení
  • komunikace s klienty, dodavateli