Ředitel/ka pobočky- Ostrava

Pro našeho klienta, předního dodavatele řešení pro řízení lidských zdrojů, ekonomiky a logistiky, hledáme kandidáty na pozici:

Požadavky:

  • organizační schopnosti,
  • znalost problematiky SW pro řízení lidských zdrojů
  • manažerské zkušenosti nejlépe z oboru IT vítány
  • znalost aplikací Vema výhodou
  • 5 let úspěšné předchozí praxe

Vzdělání:

  • VŠ (nejlépe ekonomického směru)

Náplň práce:

  • řízení pobočky
  • obchodní činnost
  • konzultace vybraných aplikací z oblasti HR
  • jednání s vedením významných zákazníků
  • řízení implementačních projektů

Nabízíme:

  • zázemí dynamicky se rozvíjející firmy
  • zajímavou práci s možností seberealizace
  • osobní a profesní růst
  • odpovídající platové podmínky
  • řadu zaměstnaneckých výhod