Front-end Developer

Pro našeho klienta, nadnárodní, obchodní společnost hledáme:

Požadujeme:

  • Dobrou znalost čistého javascriptu.
  • Znalost některého js MVC frameworku výhodou.
  • Znalost MVC vzoru obecně.
  • Základní znalost řízení závislostí pomocí Bowerjs výhodou.
  • Znalost frameworku angularjs podstatnou výhodou.
  • Základní znalost nástroje Grunt.
  • Znalost HTML5, CSS3.
  • Základní znalost jazyka PHP výhodou.
  • Základní znalost šablonovacího systému Smarty a Latte.
  • Znalost verzovacího nástroje GIT.
  • Znalost anglického jazyka na úrovni technické dokumentace.
  • Znalost SASS výhodou.

Náplň práce:

  • Psaní javascriptových komponent a celých aplikací pro náš web a další aplikace sloužící interním účelům.
  • Psaní šablon pro web.

Nabízíme:

  • Možnost odborného růstu pod vedením zkušenějších kolegů nebo za pomocí školení a konferencí.
  • Kvalitní technické zázemí a příjemné pracovní prostředí.
  • Pružnou pracovní dobu.
  • Příjemný mladý kolektiv.
  • Finanční ohodnocení s motivační složkou odpovídající znalostem.