HR manager

Pro našeho klienta, úspěšnou a dynamicky se rozvíjející společnost z oblasti stavebnictví, hledáme kandidáty na pozici: HR Manager

Požadujeme

  • SŠ, VŠ vzdělání,
  • zkušenost na pozici HR manažer
  • praxe v oblasti náboru, koučování, pracovně- právní agendy
  • vůdcovské dovednosti, empatie
  • ŘP sk. B

Nabízíme

  • zázemí zavedené společnosti (cca. 200zaměstnanců)
  • zajímavé platové ohodnocení
  • možnost seberealizace

Náplň práce

  • vedení pracovně-právní agendy
  • zajištění kvalitního náboru a výběru nových zaměstnanců se zkušenostmi z obchodu a stavebnictví
  • zpracování personálních plánů
  • hodnocení a analyzování pracovních výkonů zaměstnanců
  • zkvalitnění systému odměňování zaměstnanců
  • rozvoj a řízení personálního informačního systému, personální agendy a dokumentace
  • dohled nad nástupem a adaptací pracovníků na pracovištích
  • vzdělávání a rozvoj zaměstnanců
  • komunikace s úřady státní správy
  • agenda bezpečnosti a hygieny práce
  • reporting managementu
  • osobní kontakt se zaměstnanci na všech pobočkách společnosti