Junior projekt manažer TZB/elektro- Německo

Pro našeho klienta, zahraniční projektantsko-inženýrskou společnost, hledáme kandidáty na pozici:

Požadujeme

  • SŠ/VŠ stavební- TZB/elektro
  • praxe v oboru, zkušenosti s realizací zakázek v oblasti TZB/elektro
  • schopnost čtení v technické dokumentaci (elektrotechnických výkresech)
  • znalost němčiny na běžné komunikativní úrovni vč. odborné terminologie
  • nástup leden 2014

Nabízíme

  • roční projekt v Německu (možnost dlouhodobé spolupráce)
  • zázemí úspěšné, zahraniční projektantsko- inženýrské společnosti
  • nadprůměrné finanční ohodnocení
  • zajímavá práce v dynamickém a perspektivním projektovém týmu
  • vysoká možnost seberealizace a osobnostního rozvoje

Náplň práce

  • realizace prací v oblasti TZB/elektro prací, koordinace se stavební částí, jednání s projektanty
  • kontrola kvality prováděných prací
  • dohled nad komplexními zkouškami, uvádění do zkušebního provozu a spolupráce při kolaudaci a předání díla investorovi