Key account manager - IT

Znáte někoho, kdo by se hodil na tuto pozici?
Neváhejte a dejte mu vědět pomocí svého facebooku!

Pro našeho významného klienta, systémového IT integrátora, hledáme KAM.

Pracovní náplň:

  • rozvoj vztahů s klíčovými zákazníky
  • inicializace obchodních jednání se stávajícími i potenciálními klienty
  • vyhledávání nových obchodních příležitostí
  • navrhování řešení požadavků zákazníka
  • koordinace obchodních projektů

Požadujeme:

  • minimálně 3 roky zkušeností jako obchodník (prodej IT řešení)
  • prokazatelné obchodní výsledky
  • vyzrálou osobnost s orientací na zákazníka, a citem pro obchod
  • schopnost vyhledávat nové příležitosti
  • schopnost a chuť učit se nové věci
  • koncepční myšlení
  • samostatnost, iniciativa, orientace na výkon

Nabízíme:

  • dynamické prostředí a špičkové zázemí
  • přátelský kolektiv
  • atraktivní plat (fix+ provize)
  • možnost osobního rozvoje a profesního růstu
  • auto, mobil, notebook, stravenky

Kód CAPTCHA

Klikněte na obrázek pro zobrazení jiného CAPTCHA kódu.

Poznámka: Kliknutím na níže uvedené tlačítko „Odeslat odpověď“ souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů. Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb.