Konstruktér elektrotechnických přístrojů- specialista na výpočty

Pro našeho klienta, společnost úspěšně působící na poli železničního průmyslu a elektrické trakce hledáme vhodného uchazeče, který by podpořil rozvíjející se konstrukční oddělení divize na pozici:

Pracovní náplň:

  • Vytváření specifikace elektrotechnických komponentů pro trakční techniku
  • Vývoj a validace komponentů, případně jejich podskupin pro trakční měnírnu
  • Simulace elektrické sítě pro trakční techniku (železnice, metro, tramvaje)
  • Řešení problematiky akumulace a obnovení elektrické energie (SUPERCAP..atd.)
  • Zpracovává technickou dokumentaci, příprava zařízení na testování a validaci
  • Úzká spolupráce s projektovým manažerem, testovacími inženýry společnosti i centrálou v Ženevě

Požadujeme:

  • VŠ vzdělání elektrotechnického směru se zaměřením na silnoproud
  • Min. 3 roky odborné praxe na podobné pozici
  • Zkušenosti s distribucí, akumulací a obnovou elektrické energie velkou výhodou
  • AJ na komunikativní úrovni slovem a písmem nutnou podmínkou
  • Znalost SW MATLAB, MS Office podmínkou, znalost ERP systému výhodou
  • Znalost standardů trakční techniky a metodik testování
  • Týmový hráč, kreativnost, flexibilita, osobní iniciativa

Nabízíme:

  • Zajímavou a kreativní práci v zahraniční stabilní společnosti
  • Dobré finanční ohodnocení v závislosti na pracovním přístupu
  • Odborný růst, možnost kariérního postupu v rámci společnosti
  • Školící plán a jazykové vzdělávání, příjemné pracovní prostředí
  • Propracovaný systém zaměstnaneckých benefitů