Konzultant infrastruktury datových center

Pro našeho klienta- velkého, systémového integrátora hledáme kandidáty na pozici: Konzultant infrastruktury datových center

Náplň práce:

  • Konzultace a návrh infrastruktury serverů, diskových polí a zálohovací/archivační infrastruktury
  • Předprodejní podpora – aktivní tvorba nabídek a odborná podpora obchodníků
  • Sledování trendů ve svěřené oblasti, definice nových produktů a jejich prezentace zákazníkům
  • Konzultace a návrhy řešení, dle provozních požadavků zákazníka
  • Práce na zakázkách – realizace a koordinace implementací
  • Odpovědnost za úspěšné dokončení projektů ve svěřené oblasti

Odborné požadavky:

  • VŠ vzdělání technického zaměření
  • Výborná znalost HW platformy serverů a diskových polí
  • Výborná znalost platformy VMware prokázaná např. certifikacemi VSP, VTSP, VCP
  • Znalost platformy MS Windows prokázaná např. certifikací MCP/MCSA/MCSE (lze složit i později)
  • Praktické zkušenosti s implementací HA (High Availibility) řešením v datových centrech
  • Praktické zkušenosti s implementací Virtual Server infrastruktury
  • Obecná znalost problematiky TCP/IP a síťových služeb

Ostatní dovednosti a osobnostní předpoklady:

  • Schopnost aktivně hledat, nalézt a navrhnout řešení dle aktuálních požadavků zákazníka
  • Schopnost psát souvislý text technického charakteru v AJ
  • Zkušenosti se správou/provozem IT
  • Aktivní znalost angličtiny
  • Spolehlivost, samostatnost, chuť se dále vzdělávat
  • Řidičský průkaz sk. B.

Nabízíme:

  • Práci na zajímavých a rozsáhlých projektech
  • Možnost osobního i znalostního růstu
  • Program zaměstnaneckých výhod
  • Práci s nejmodernějšími informačními technologiemi
  • Další vzdělávání formou školení a kurzů (tuzemských i zahraničních)
  • Testování nových systémů s využitím dobře vybaveného LABu a s přímou podporou našich partnerů