Koordinátor BOZP

Pro našeho klienta, společnost jež patří mezi největší inženýrské a konzultační společnosti v České republice, hledáme kandidáta na pozici "koordinátor BOZP, PO"

Náplň práce:

  • zajišťování řízení BOZP, PO na stavbách a v naší společnosti
  • periodická hlášení o stavu dodržování BOZP a PO
  • pravidelná školení zaměstnanců v oblasti BOZP a PO

Požadujeme:

  • VŠ / SŠ technického směru
  • Praxe v zabezpečení BOZP a PO na stavbách,
  • MS Office, AutoCad a MSProject výhodou
  • AJ – min. středně pokročilá znalost
  •  odborná školení pro vykonávání práce bezpečnostního technika výhodou
    • školení na interního školitele zaměstnanců v oblasti BOZP+PO výhodou,
    • certifikát koordinátora BOZP+PO
    • certifikát interního auditora dle OHSAS výhodou
  • řidičský průkaz – skupina "B"
  • odpovědnost, samostatnost, schopnost týmové spolupráce, komunikativnost.
  • ochota cestovat

Nabízíme:

  • zázemí úspěšné a stabilní společnosti
  • samostatnou tvůrčí práci
  • profesní růst a vzdělávání
  • motivující mzdové ohodnocení
  • možnost práce v zahraničí
  • příjemný kolektiv
  • zaměstnanecké výhody (příspěvek na stravování, týden dovolené navíc, firemní jazykovou výuka a další)
  • sociální program (penzijní připojištění)