Koordinátor dodávek technologických zařízení

Pro našeho klienta, vědecko-technologické centrum, hledáme kandidáty na pozici "Koordinátor technologických zařízení".

Náplň práce:

  • Řízení přípravy a realizace dodávek technického zařízení budov a experimentálních technologických zařízení a vybraných přístrojů
  • Tvorba zadání dodávek, posuzování a hodnocení nabídek, kontrola projektových a konstrukčních prací
  • Dozor nad prováděním dodávek, účast na testech zařízení, přejímky zařízení, reklamace vad
  • Řízení projektů v řádech stovek miliónů korun
  • Spoluúčast na projektu výstavby rozsáhlé infrastruktury experimentálního projektu zaměřeného na energetiku

 Požadavky:

  • VŠ (strojírenský obor)
  • Komunikativní znalost angličtiny
  • Zkušenosti z investorského řízení přípravy a realizace technolog. dodávek strojního charakteru včetně dozoru při provádění montáže)
  • Zkušenosti z projektové a konstrukční práce
  • Zkušenosti z projektového řízení (plánování projektu, zadávání zakázek, finanční řízení, reporting, atd.)
  • Organizační a komunikační schopnosti, smysl pro odpovědnost, schopnost týmové práce

 Nabízíme:

  • Zajímavou a různorodou práci na unikátním projektu
  • Motivující mzdové ohodnocení
  • Firemní benefity (5 týdnů dovolené, příspěvky na stravování a jízdné, příspěvky na penzijní a životní pojištění atd.)
  • Možnosti osobního odborného rozvoje