Lektor AutoCAD - externí spolupráce

Pro našeho klienta, systémového integrátora a systémového centra spol. Autodesk, hledáme kandidáty na pozici: Lektor AutoCAD- externí spolupráce

Náplň práce:

  • Vedení kurzů na aplikace Autodesku, moduly: LT, dále pak. : Inventor, Civil 3D, Revit
  • vedení cvičení ke školené problematice
  • příprava a realizace školení
  • konzultace

Požadujeme:

  • výbornou znalost AutoCAD, alespoň základní modul LT (certifikát výhodou)
  • dále pak hledáme specialisty pro moduly: Inventor, Civil 3D, Revit
  • výborné komunikační a prezenční dovednosti
  • samostatnost
  • flexibilitu- dají se předpokládat několikatýdenní akce (vždy 1-2 dny v týdnu)
  •  ochotu cestovat- klienti mohou být z území celých Čech (zpravidla se školí u klienta)
  • ŘP sk. B

Nabízíme:

  • zázemí  systémového integrátora a systémového centra spol. Autodesk
  •  pomoc s realizací, přípravou a technickým zajištěním kurzů
  • možnost dlouhodobé spolupráce
  • výborné platové ohodnocení (hodinová sazba)