Manažer velkoobchodu- stavebniny (reg. Severní Čechy)

Pro našeho klienta, jednoho z největších distributorů stavebních materiálů do sítě stavebnin a stavebních firem v ČR, hledáme:

POŽADUJEME:

  • praxi v oboru prodeje stavebních materiálů
  • uživatelskou znalost práce na PC
  • aktivní přístup k obchodu
  • jednání orientované na zákazníka
  • příjemné vystupování
  • samostatnost
  • ŘP skup. B, aktivní řidič

NABÍZÍME:

  • zajímavou a náročnou práci u velké, stabilní a úspěšné společnosti
  • motivující finanční ohodnocení
  • možnost profesního rozvoje
  • zaměstnanecké výhody a benefity
  • služební vůz

PRACOVNÍ NÁPLŇ:

  • péče o stávající zákazníky (stavebniny) a vyhledávání nových v regionu Severních Čech (Ústí n. L., Liberec, MB atd.)
  • vypracovává plán obchodních cest, v rámci svých kompetencí vede obchodní jednání
  • shromažduje a vyhodnocuje informace o potenciálních prodejních možnostech
  • zpracování cenových nabídek a technické poradenství
  • uzavírání obchodů a kompletní péče o jejich průběh