Obchodní zástupce- Jihlava

Pro našeho klienta, silnou a úspěšnou zahraniční společnost z oblasti stavebnictví, hledáme kandidáty na pozici- obchodní zástupce.

Požadujeme:

  • praxi v oboru prodeje stavebních materiálů!
  • uživatelskou znalost práce na PC, znalost SAP výhodou
  • aktivní přístup k obchodu
  • jednání orientované na zákazníka
  • příjemné vystupování
  • samostatnost
  • ŘP skup. B, aktivní řidič

Nabízíme:

  • zajímavou a náročnou práci u velké zahraniční společnosti
  • motivující finanční ohodnocení
  • možnost profesního rozvoje
  • široké spektrum zaměstnaneckých výhod a benefitů

Náplň práce:

  • zastupuje prodejní činnost obchodního střediska mimo jeho prodejní prostory
  • odpovídá za nabídku prodejního sortimentu obchodního střediska jak stávajícím tak potenciálním odběratelům
  • vypracovává plán obchodních cest, v rámci svých kompetencí vede obchodní jednání a vyhodnocuje je, včetně neúspěšných obchodů
  • shromažduje a vyhodnocuje informace o potenciálních prodejních možnostech
  • v rámci stanovených kompetencí a dle firemních směrnic stanovuje prodejní ceny pro konkrétního zákazníka
  • odběratelům poskytuje poradenskou službu k prodávanému sortimentu