Obchodní zástupce- technické izolace (Morava)

Pro našeho klienta, velkou a úspěšnou společnost v oblasti distribuce stavebních materiálů do sítě stavebnin a do stavebních firem v ČR, hledáme kandidáta na pozici:

Požadujeme

  • Praxi min. 2 roky v oblasti prodeje stav. mat.
  • Orientaci na výkon
  • Vysoké pracovní nasazení a chuť vítězit
  • Schopnost navazovat a rozvíjet obchodní vztahy
  • Praxi v oboru stavebních materiálů a izolací
  • Znalost regionu (celá Morava)
  • Řidičský průkaz skupiny B

Nabízíme

  • Zázemí renomované společnosti
  • Spravedlivé mzdové ohodnocení podle vlastních obchodních výsledků
  • Služební automobil
  • Mobilní telefon + tarif
  • Velký prostor pro samostatnou a iniciativní práci
  • Možnost uplatnit a rozvinout své dosavadní poznatky z oboru stavebnictví
  • Odborná školení

Náplň práce

  • Obchodní zástupce zajišťuje v daném regionu (Morava) aktivní prodej včetně péče o snižování pohledávek. Spoluzodpovídá za dosažení stanových prodejních cílů firmy
  • Aktivně pečuje o obchodní partnery a ostatní účastníky výstavby, zajišťuje včasné předávání obchodních informací a využívání všech dostupných obchodních možností při prodeji. Zodpovídá za seznamování obchodních partnerů s novinkami v nabídce firmy. Vyřizuje reklamace.
  • Prodává celý sortiment vlastních výrobků z kategorie technických izolací jež je v sortimentu firmy
  • Sjednává obchodní podmínky dle typů zákazníka a dle nařízení vedení firmy včetně sjednávání finančního zajišťování možných budoucích pohledávek
  • Aktivně se podílí na získávání a objevování objektových zakázek většího rozsahu
  • Pečuje o dobré jméno firmy formou reprezentace, vystupováním, školením a seznamováním zákazníků s novinkami, promptním řešením vzniklých problémů a reklamací