Obchodní zástupce: Praha, Hradec Kr.

Pro naše klienty,lídry v oblasti prodeje stavebních materiálů, hledáme kandidáty na pozici obchodní zástupce.

Znáte někoho, kdo by se hodil na tuto pozici?
Neváhejte a dejte mu vědět pomocí svého facebooku!

Požadujeme

  • praxi v oboru prodeje stavebních materiálů!
  • jednání orientované na zákazníka, příjemné vystupování
  • uživatelskou znalost práce na PC
  • aktivní přístup k obchodu
  • samostatnost
  • ŘP skup. B, aktivní řidič
  • znalost daného regionu a okolí

Nabízíme

  • zázemí renomované společnosti
  • spravedlivé mzdové ohodnocení podle vlastních obchodních výsledků
  • zaměstnanecké výhody
  • služební automobil
  • mobilní telefon + tarif
  • velký prostor pro samostatnou a iniciativní práci
  • možnost uplatnit a rozvinout své dosavadní poznatky z oboru stavebnictví
  • školení na produkty a obchodní dovednosti

Náplň práce

  • zastupuje prodejní činnost obchodního střediska mimo jeho prodejní prostory
  • odpovídá za nabídku prodejního sortimentu ob. střediska jak stávajícím tak potenciálním odběratelům
  • vypracovává plán obchodních cest, v rámci svých kompetencí vede obchodní jednání a vyhodnocuje je, včetně neúspěšných obchodů
  • sjednává obchodní podmínky dle typů zákazníka a dle nařízení vedení firmy včetně sjednávání finančního zajišťování možných budoucích pohledávek
  • aktivně se podílí na získávání a objevování objektových zakázek většího rozsahu
  • pečuje o dobré jméno firmy formou reprezentace, vystupováním, školením a seznamováním zákazníků s novinkami, promptním řešením vzniklých problémů a reklamací

Kód CAPTCHA

Klikněte na obrázek pro zobrazení jiného CAPTCHA kódu.

Poznámka: Kliknutím na níže uvedené tlačítko „Odeslat odpověď“ souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů. Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb.