Produkt manažer

Pro našeho klienta, velkou a úspěšnou společnost v oblasti distribuce stavebních materiálů do sítě stavebnin a do stavebních firem v ČR, hledáme kandidáta na pozici:

NÁPLŇ PRÁCE:

  • sjednávání centrálních nákupních podmínek pro celou distribuční síť spoleřnosti
  • sjednávání speciálních akcí ve spolupráci s dodavateli s podporou marketingové komunikace
  • definice produktového mixu
  • nastavení cenové politiky a strategie pro svěřený segment
  • udržování aktuálního přehledu o konkurenci, sběr dat z trhu
  • rozvoj řady výrobků vlastní značky
  • aktualizace nákupních informací pro obchodní síť
  • vypracování podkladů a vyhodnocování vývoje klíčových indikátorů ve svěřené produktové skupině
  • vyhodnocování nároku na dodavatelské bonusy a hldání jejich úhrady

 POŽADAVKY:

  • schopnost vyjednávat, dobré komunikační dovednosti
  • min.​ SŠ vzdělání technického směru
  • praxe ve stavebnictví, znalost stavebních materiálů
  • zkušenosti na obdobné, pozici výhodou
  • znalost AJ na komunikativní úrovni
  • obchodní myšlení
  • ŘP sk.​ B

  NABÍZÍME:

  • Zázemí renomované společnosti
  • Atraktivní finanční ohodnocení
  • Příjemný kolektiv
  • Stravenky
  • Služební automobil
  • Mobilní telefon + tarif
  • Notebook
  • Velký prostor pro samostatnou a kreativní práci
  • Možnost uplatnit a rozvinout své dosavadní poznatky z oboru stavebnictví
  • Školení produktové