Produkt manažer- stavební materiály

Pro našeho klienta, jednoho z lídrů v oblasti distribuce stavebních materiálů, hledáme kandidáty na pozici: Produkt manažer.

Požadavky:

  • min.​ SŠ vzdělání
  • sortimentní a produktová znalost v oboru nákupu nebo prodeje stavebních materiálů ( možno rozšířit i o sortiment obklady, dlažby, instalace )
  • schopnost samostatně vést svěřenou produktovou oblast
  • syhledávání nových dodavatelů
  • AJ výhodou
  • ŘP skupina B
  • MS Office, Outlook

Nabízíme:

  • zázemí silné a dynamické společnosti
  • služební automobil
  • motivační platové ohodnocení
  • zajímavou a náročnou práci

 Náplň práce:

  • poskytování odborného poradenství v oblasti stavebních materiálů
  • podpora obchodním zástupcům
  • komunikace s klienty
  • zajišťování produktového školení
  • vyhledávání nových dodavatelů