Programátor - Technická podpora CAD/DMS- Pardubice

Pro našeho klienta, systémového integrátora, hledáme kandidáty na pozici:

Pracovní náplň:

  • programování a implementace DMS (Document Management System – Autodesk Vault)
  • integrace DMS s ERP systémy na platformě .NET (WinForms)
  • analýza, zhodnocení požadavků zákazníka po technické stránce a návrh řešení implementace
  • technická podpora implementace tzv. Autodesk PLM (Správa životního cyklu výrobků) a DMS
  • týmová práce na rozsáhlých projektech
  • dle požadavků zákazníka možnost programování ve Visual Studiu 2010 v jazyce C#

Požadavky:

  • SŠ nebo VŠ, pozice je vhodná i pro absolventy s praxí, případně studenty VŠ s možností zkráceného pracovního úvazku
  • ochotu rozvíjet své znalosti , spolehlivost, analytické myšlení
  • znalost programování .NET (C#, VB.net) , znalost s OOP, C# (WinForms)
  • znalost databází (SQL) výhodou
  • znalost CAD technologií a produktů Autodesk výhodou
  • znalost anglického jazyka na úrovni čtení technické dokumentace
  • ŘP sk.B aktivně, časová flexibilita
  • Lokalita: Pardubice, nebo Ostrava

Nabízíme

  • školení , certifikace, profesní a osobnostní růst
  • motivující finanční ohodnocení
  • ostatní benefity dle dohody
  • možnost nástupu ihned