Projekt manažer- zahraničí (Maledivy)

Pro našeho klienta, zahraniční projektantsko-inženýrskou společnost, hledáme kandidáty na pozici:

 Požadujeme

  • VŠ, SŠ stavebního směru
  • praxe na pozici projektového manažera min. 4 roky
  • zkušenost na zahraničním projektu je velkou výhodou
  • angličtinu perfektně slovem i písmem

Nabízíme

  • atraktivní prostředí
  • projekt poběží od 1.11.2012 až do června 2013
  • 1x za 3měsíce letenka do ČR
  • možnost dlouhodobější spolupráce
  • zajištění ubytování, stravy

Náplň práce

  • reprezentace klienta vůči zástupcům objednatele na ostrově v souladu se smlouvou o dílo (přebírání stavební připravenosti od stavby, upřesňování techn. řešení na stavbě, přebírání kontejnerů se zbožím klienta, předávání objektů)
  • vedení stavebního deníku, administrace víceprací ve vazbě na podmínky na stavbě, administrace odstraňování vad a nedodělků
  • reprezentace klienta vůči jeho subdodavatelům na ostrově v souladu smlouvami (předávání stav. připravenosti, koordinace montáže, přebírání díla, odstraňování vad a nedodělků, řešení více a méněprací)
  • komunikace s ostatními dodavateli – koordinace dodávek, postup montáže, rozhraní apod.
  • vedení realizačního týmu klienta, spolupráce při vedení realizačního týmu klienta na ostrově po dobu montáže dodávky (předpoklad cca 4-6 techniků)
  • plánování kapacit pro montáž ve vazbě na aktuální stavební připravenost
  • úzká spolupráce s Logistikem klienta
  • komunikace s autorským a technickým dozorem objednatele
  • spolupráce s přípravářským týmem klienta v ČR (stavební rozhraní, HMG, technické řešení, organizační záležitosti)