Projektant - TZB

Pro našeho klienta, zahraniční projektantsko-inženýrskou společnost, hledáme kandidáty na pozici:

Požadujeme:

  • SŠ, VŠ stavební (obor TZB)
  • praxe v oblasti TZB (projektant, technik), alespoň 3roky
  • ideální kandidát by měl mít zkušenosti jako projektant TZB, ale i s realizací zakázek
  • samostatnost, aktivní přístup, zodpovědnost, flexibilitu
  • znalost práce na PC (MS Office, AutoCAD, programy pro návrh systémů TZB
  • řidičský průkaz sk. B
  • nástup  ihned

Nabízíme

  • zázemí úspěšné, zahraniční projektantsko- inženýrské společnosti
  • podílení se na hospodářském výsledku zakázky
  • zajímavá práce v dynamickém a perspektivním projektovém týmu
  • vysoká možnost seberealizace a osobnostního rozvoje
  • motivační finanční ohodnocení

Náplň práce

  • aktivní spolupráce při výběru subdodavatelů na realizovaných zakázkách, kontrola výkazů výměr a projektové dokumentace
  • technický a stavební dozor dodávek a TZB prácí, koordinace se stavební částí, jednání s projektanty
  • kontrola kvality prováděných prací a dodržování BOZP
  • dohled nad komplexními zkouškami, uvádění do zkušebního provozu a spolupráce při kolaudaci a předání díla investorovi