Samostatná účetní- Brno

Pro našeho klienta, předního dodavatele řešení pro řízení lidských zdrojů, ekonomiky a logistiky, hledáme kandidáty na pozici:

Náplň práce:

  • účetnictví podnikatele dle ČÚS
  • zpracování podkladů pro daňová přiznání (DPPO, DPH, DzN, SD) a audit
  • zpracování mzdové agendy
  • jednání se státními institucemi
  • komunikace napříč firmou

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ vzdělání ekonomického směru s přiměřenou praxí
  • znalost účetní a daňové problematiky, mzdové legislativy
  • orientace v oblasti obchodního práva
  • dobrá uživatelská znalost ICT (MS Office)
  • samostatnost při řešení komplexních úkolů
  • zodpovědnost, pečlivost, důslednost a flexibilita

Nabízíme:

  • zajímavou práci v příjemném pracovním prostředí stabilní společnosti s odpovídajícím finančním ohodnocením.