Senior konstruktér/ka - vedoucí projektů

Pro našeho klienta, organizaci z oblasti výzkumu a vývoje, projekčních a inženýrských služeb, technického inženýringu, výroby speciálních produktů a zařízení a expertních činností v oblastech energetiky, průmyslu a zdravotnictví, hledáme kandidáty na pozici:

Náplň práce:

  • odborné vedení vývojových projektů
  • intenzivní komunikace se zákazníkem a ostatními členy týmu
  • návrhy konceptů a realizace řešení
  • vedení projektů od fáze získání požadavku od zákazníka (interního/externího) až po přípravu podkladů pro výrobu prototypů a sériových dílů
  • vedení týmu konstruktérů

Požadujeme:

  • ukončené VŠ vzdělání technického směru (nejlépe se zaměřením na konstrukci)
  • předchozí víceletá konstrukční praxe a znalosti 2D/3D systému CATIA nebo Pro/E či NX
  • zkušenosti s vedením vývojových projektů (rozpočtu cca1-5mil)
  • zkušenosti s projekty na mezinárodní úrovni
  • zájem podílet se na náročných vývojových a konstrukčních úlohách
  • znalost AJ na komunikativní úrovni (FJ nebo další jazyky výhodou)

Nabízíme:

  • motivující práci v prostředí znalostní organizace
  • možnosti osobního odborného rozvoje
  • zajímavou práci v různorodých projektech
  • 5 týdnů dovolené
  • dotované stravování a další zaměstnanecké benefity