Servisní inženýr

Pro našeho klienta, zabývajícího se laserovými systémy, optikou a optomechanikou, optoelektronickými a měřícími zařízení, hledáme servisního inženýra.​

POPIS POZICE:

  • provádí servisní zásahy pro laserové systémy a další měřicí přístroje a dále zajišťuje jejich technickou podporu ke spokojenosti zákazníka
  • je zodpovědný za instalace dodaných systémů a školení zákazníka pro jejich používání
  • je zodpovědný za vedení menšího počtu servisních techniků
  •  v rámci své činnosti komunikuje zejména se zahraničními dodavateli (nutná AJ slovem i písmem) na řešení servisních zásahů a instalací,
  • je zodpovědný za objednávání potřebných náhradních dílů
  • cestování zejména po ČR a SK a zahraniční školení u našich dodavatelů
  • komunikace s marketingovým oddělením a podílí se na dalším rozvoji servisní střediska

ZÁKLADNÍ POŽADAVKY:

  • vysokoškolské vzdělání technického směru (elektro, fyzikální nebo podobné)
  • znalost anglického jazyka na dobré komunikační úrovni
  • 5 let zkušeností se servisováním
  • základní znalost analogové i digitální techniky, umět číst elektrická schémata
  • znalosti z oblasti optiky a laserových technologií výhodou
  • ochota učit se novým věcem a dále se rozvíjet
  • schopnost komunikace s dodavateli
  • přirozená inteligence a zdravý úsudek
  • analytické myšlení při řešení problémů
  • odpovědnost a samostatnost při plnění úkolů
  • znalost práce na PC (MS Office)
  • řidičský průkaz sk. B
  • ochota cestovat

NABÍZÍME:

  • zajímavá a různorodá práce v oblasti špičkových technologií
  • možnost vybudování a vedení vlastního servisního týmu
  • odborný růst, další vzdělávání
  • zahraniční cesty, školení
  • práce v mladém kolektivu
  • notebook, smartphone
  • nástupní plat 30 – 40 tis. Kč (+ podíl na výsledcích oddělení servisu)
  • nástup možný ihned