Servisní technik

Pro našeho klienta, zabývajícího se laserovými systémy, optikou a optomechanikou, optoelektronickými a měřícími zařízení, hledáme servisního inženýra.​

Znáte někoho, kdo by se hodil na tuto pozici?
Neváhejte a dejte mu vědět pomocí svého facebooku!

Popis pozice:

  • pracovník provádí servisní zásahy pro laserové systémy a další měřicí přístroje a dále zajišťuje jejich technickou podporu ke spokojenosti zákazníka
  • pracovník je zodpovědný za instalace dodaných systémů a školení zákazníka pro jejich používání.
  • komunikuje se zahraničními dodavateli (nutná AJ slovem i písmem) na řešení servisních zásahů a instalací
  • je zodpovědný za objednávání potřebných náhradních dílů
  • pozice zahrnuje cestování zejména po ČR a SK a zahraniční školení u dodavatelů
  • komunikace s marketingovým oddělením a obchodníky a podílí se na dalším rozvoji servisního střediska

Základní požadavky:

  • středoškolské či vysokoškolské vzdělání technického směru (elektro, fyzikální nebo podobné)
  • základní znalost analogové i digitální techniky, umět číst elektrická schémata
  • znalosti z oblasti optiky a laserových technologií výhodou
  • schopnost a potřeba učit se novým věcem a dále se rozvíjet
  • schopnost komunikace s dodavateli a obecně komunikační dovednosti
  • přirozená inteligence a zdravý úsudek
  • analytické myšlení při řešení problémů
  • odpovědnost a samostatnost při plnění úkolů
  • znalost práce na PC (MS Office)
  • znalost technické angličtiny + základy komunikace v AJ
  • řidičský průkaz sk. B
  • ochota cestovat

Nabízíme:

  • zajímavá a různorodá práce v oblasti špičkových technologií
  • odborný růst, další vzdělávání
  • zahraniční cesty, školení
  • práce v mladém kolektivu
  •  notebook, smartphone
  • zajímavé ohodnocení a motivační bonusy s ohledem na výsledky
  • nástup možný ihned

Kód CAPTCHA

Klikněte na obrázek pro zobrazení jiného CAPTCHA kódu.

Poznámka: Kliknutím na níže uvedené tlačítko „Odeslat odpověď“ souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých mých osobních údajů. Osobní údaje budou zpracovány v souladu s rozhodnutím Komise EU ze dne 15. června 2001 a zákonem 101/2000 Sb.