Stavební projektant

Pro našeho klienta, zahraniční projektantsko-inženýrskou společnost, hledáme kandidáty na pozici:

Požadujeme

  • VŠ stavební (stavař, projektant)
  • aktivní znalost aj.
  • praxe na pozici projektanta, projektového inženýra
  • aktivní znalost MS Office
  • znalost Autocadu
  • autorizace ČKAIT výhodou

Nabízíme

  • zázemí úspěšné, zahraniční projektantsko- inženýrské společnosti
  • zajímavá práce v dynamickém a perspektivním projektovém týmu
  • vysoká možnost seberealizace a osobnostního rozvoje
  • motivační finanční ohodnocení
  • možnost pracovat na krátkodobých, zahraničních projektech

Náplň práce

  • provádí kontrolu výkresové dokumentace a navrhuje nezbytné změny vedoucí spjaté se správností po technické stránce, ale i racionalizace nákladů
  • provádí zadání pro zpracování jednotlivých dílčích etap projektů
  • provádí stavební dozor a odbornou činnost při kolaudaci stavby
  • spolupracuje na tvorbě nabídek v před-kontraktační fázi
  • organizuje zajištění projektových podkladů pro jednotlivé části projektu
  • zabezpečuje komunikaci se zákazníkem v technických a komerčních oblastech
  • eviduje a archivuje dokumentaci projektů dle stanovených interních pravidel