Systémový konzultant

Pro našeho klienta, předního dodavatele řešení pro řízení lidských zdrojů, ekonomiky a logistiky, hledáme kandidáty na pozici:

Náplň práce:

  • Instalace a údržba informačních systémů u zákazníků, odpovědnost za funkčnost
  • Řešení systémových požadavků
  • Spolupráce při zavádění IS

Požadavky:

  • VŠ vzdělání v oblasti IT
  • Výborné komunikační dovednosti
  • Znalost operačních systémů a serverů MS Windows
  • Znalost sítí obecně
  • znalost aplikací IS je výhodou
  • ŘP sk. B, vlastní automobil výhodou

Osobní předpoklady:

  • ochotu cestovat
  • smysl pro práci v týmu
  • schopnost učit se nové věci
  • kreativitu a flexibilitu

Nabízíme:

  • zajímavou práci v zavedené české společnosti
  • odpovídající mzdové ohodnocení a motivační odměny na základě dosažených výsledků
  • možnost perspektivního růstu a osobní seberealizace
  • mladý, dynamický kolektiv
  • řadu zaměstnaneckých výhod
  • nástup možný ihned