Technický dozor investora TZB- Azerbajdžán (Baku)

Pro našeho klienta, zahraniční projektantsko-inženýrskou společnost, hledáme kandidáty na pozici:

Požadujeme

  • Min. 4 roky praxe v oblasti TZB (ideálně na pozici TDI)
  • Zkušenost ze zahraničí výhodou
  • Komunikační znalost Aj podmínkou (ruština výhodou)
  • Osoba s vysokou osobní odpovědností

Nabízíme

  • Atraktivní lokalita- Baku
  • Nadstandardní platové hodnocení
  • Kontrakt na dobu 1roku s možností prodloužení
  • Možnost dlouhodobější spolupráce na zahraničních projektech
  • Letenky, ubytování, strava vše zajištěno
  • Možnost kontraktu na HPP i ŽL
  • Nástup možný ihned

Náplň práce

  • Koordinace lokálních dodavatelských skupin na projektu za úsek TZB
  • Kontrola projektové dokumentace
  • Řešení aktuálních technických problémů na stavbě a požadavků ze strany investor/ architekt
  • Kontrola kvality a množství provedené práce
  • Kontrola stavební technologie
  • Kontrola denního reportování svěřených staveb