Vedoucí logistiky

Pro našeho klienta, nadnárodní, obchodní společnost hledáme:

Pracovní náplň a odpovědnosti:

  • Fyzické řízení produkce v rámci skladu.
  • Sledování objemu objednávek ke zpracování
  • Rozdělování lidi do jednotlivých zón skladu.
  • Kontrola správné technologické dodržování postupů.
  • Sledování produktivity zpracování na jednotlivých úsecích.
  • Kontrola docházky skladu.
  • Kontrola dodržování interních směrnic, postupů a nařízení.
  • Řešení problémů provozu, komunikace se supportem.
  • Přemýšlení o jednotlivých činnostech a návrhy zlepšení (technologie zpracování, vizualizace apod.).
  • Reporting a definice příčin neshod.
  • Komunikace a řízení zaměstnanců skladu.

Očekáváme:

  • Organizační typ člověka - schopnost stanovit priority, schopnost provést rozhodnutí
  • Zkušenost s přímým vedením pracovníků (min. 10 lidí) - trénink personálu, sledování produktivity
  • Orientace ve skladových procesech (Ideálně expediční logistika)
  • Rozhodné vystupování = přirozená autorita
  • Jednoznačný smysl pro pořádek a disciplínu
  • Uživatelská znalost MS Excel
  • Časová flexibilita (ochota pracovat ve směn. provozu.)
  • Výhodou (není podmínkou) základní uživatelská znalost SAP (úroveň řízení směny)
  • Výhodnou (není podmínkou) zkušenost s 5S/U, ISO 9001

Nabízíme:

  • možnost dalšího vzdělávání a profesního růstu
  • zaměstnání pro jednu z nejdynamičtěji se rozvíjející společnost
  • přátelský pracovní kolektiv
  • finanční ohodnocení odpovídající pracovní pozici + bonusový systém péče o zaměstnance