Mgr. Daniel Zapletal

Pracovní kariéru začal jako průvodce delegát pro CK kanceláře Čedok , Exim tours se specializací na destinace Řecko, Egypt. Následně působil jako HR specialista ve společnosti G4S Cash Service (CZ), a.s., kde měl na starosti převážně implementaci HR procesů z mateřské společnosti v Anglii.

foto
Mgr. Daniel Zapletal

Senior Consultant/Jednatel

+420 725 414 856

Poté působil jako personální poradce ve společnosti  Mercedes-Benz Česká republika , kde nastavoval a spravoval HR procesy (nábor, vzdělávání, hodnocení, benefity), jež byly zároveň platné i pro sesterskou společnost Mercedes- Benz Financial Services. Následně budoval a spravoval divizi náboru ( CVIA ) ve spol. Ottima a.s .

Vzdělání: VŠ (Mgr.) Univerzita J. A. Komenského (obor andragogika).

Strategie vzdělávání- Roční kurz zaměřený na knowledge management, vzdělávací strategie, osobnostní rozvoj, vzdělávání a rozvoj pro střední a liniový management. (Pod patronací Univerzity J. A. Komenského a ve spolupráci s Neurolinguistics Programming Institu, asociací EVIDA a spol. B-Consult).

Přidaná hodnota: Na základě své pracovní a životní zkušenosti dokáže velice efektivně aplikovat pro konkrétní potřeby klienta všechny poznatky z andragogiky a personalistiky. Má bohaté zkušenosti z nadnárodních společností, kde HR procesy nejen nastavoval, ale zároveň i spravoval. Jeho specializací je především oblast náboru (veškeré pozice od obchodníků až po vědce) a vzdělávání.

Jazyky: čestina, angličtina