Mgr. Veronika Čechová

Po ukončení studií nastoupila do společnosti Future Recruitment s.r.o. („externí“ HR oddělení velké mezinárodní společnosti), kde působila na pozici HR asistentky. Následně dostala nabídku ze společnosti REED Specialist Recruitment (největší anglická privátně vlastněná personální agentura s více než 50 -ti letou historií, která právě otevírala pobočku v ČR), kde pracovala na pozici personálního konzultanta.

foto
Mgr. Veronika Čechová

Senior consultant

Byla součástí divize Finance&Banking, specializující se na klientelu v oblasti financí (banky, pojišťovny, účetní oddělení mezinárodních společností,  Shared Service Centres) a byla vyhlášena nejúspěšnějším týmem REED International za rok 2009 a Veronika Čechová osobně získala ocenění „Konzultant s nejvyšším obratem za rok 2009 v rámci ČR“. Průměrně obsazovala  4-8 pozic měsíčně.  V roce 2010 nastoupila do spol. HILL International s.r.o. (rakouská personálně-poradenská společnost) na pozici Senior Consultant. V této společnosti získala nové zkušenosti z oblastí jako např. obchod, marketing, vývoj a výroba, IT, různá průmyslová odvětví atd. Současně s náborem se podílela na zpracovávání psychologických profilů jednotlivých uchazečů.

Vzdělání: VŠ (Mgr.) Univerzita J. E. Purkyně v Ústí nad Labem (Speciální pedagogika).

Přidaná hodnota: Vzhledem ke svému dlouholetému působení v personálně-poradenských společnostech dokáže rychle identifikovat vhodné kandidáty na trhu, má velmi dobrý přehled o jednotlivých zdrojích a způsobech, jak pro svého klienta nalézt ideálního uchazeče. Dále může nabídnout i zkušenosti s přímým oslovováním kandidátů (head-hunting).  Profesionální jednání a proklientský přístup je samozřejmostí.

 

Jazyky: čeština, angličtina