Jana Tikalová

Odborná lektorka, koučka a konzultantka v oblasti manažerování lidí, AC/DC, profesionální vztahy ve firmě, mezikulturní firemní prostředí, přímý prodej a zákaznický servis. Specializace v automotive a travel retail.

foto
Jana Tikalová

Působila jako master trenérka mezinárodní sítě importérů pro Volkswagen Group - ŠKODA Auto, kde se spolupodílela (a následně školila) na tvorbě tréninku pro Area sales manažery ve světě. Spolupodílela se na vývoji tréninku pro sales manažery celé dealerské sítě. Business management, marketing, people management a customer process byly hlavní tři pilíře tréninkového programu.

V travel retailu působila pro společnost Aelia Czech Republic, součást skupiny LaGardere, operující síť duty free obchodů na mezinárodních letištích a palubách leteckých společností. Jako senior trainer manager a HR stála u akvizice společnosti (ČSA obchody na letištích) a měla na starosti transformaci prodejních týmů včetně recruitmentu a vyškolení, zvyšování kvalifikace středního managementu, HR procesy, talent management, celofiremní vzdělávání, ISO 9001, program společenská a firemní zodpovědnost, mezinárodní reprezentace firemních výsledků v oblasti HR a trénink.

Vzdělání:

  • Durham University, UK (M.A.) in social and cultural anthropology 
  • Coach Specific Training (ČVUT Praha), 1 rok vč. praxe

Přidaná hodnota: Má přirozený talent rozvíjet lidi, motivovat a inspirovat. Díky zkušenostem z vlastního podnikání v rozvoji lidí, profesním působením v zahraničí, založením a vedením neziskové organizace po dobu 13 let je cenným trenérem, koučem a konzultantem v oblastech kariérní rozvoj, vedení lidí a projektů.

Jazyky: čeština, angličtina, španělština