Mgr. David Němeček

He started his work career in the Municipal Cultural Centre in Nymburk, and subsequently worked as the manager of the Cultural Centre in Poděbrady, the project of which he designed. He specialises in the recruitment , training and development since 2003. He has gained knowledge from these areas in technology-oriented companies ( Software media , Tuesday Business Network , Cleverlance Enterprise Solutions)

Problematice rozvoje a dalšího vzdělávání se věnoval i v Národním institutu pro další vzdělávání. V průběhu své pracovní kariéry zrealizoval více než 1000 odborných seminářů a konferencí. Je certifikovaný kariérový poradce.

Education: VŠ (Mgr.) Univerzita J. A. Komenského (obor Andragogika).

Additional skills:.

Díky bohaté pracovní zkušenosti z více oborů dokáže efektivně pracovat s požadavky klienta a definovat jeho konkrétní potřeby.  Při výběru vhodných kandidátů se zaměřuje jak na jejich odbornou zdatnost, tak i na jejich vnitřní motivaci a růstový potenciál v nové pozici.  

V případě zájmu klienta je schopen nadefinovat vzdělávací potřeby a rozvojové plány v rámci firmy či týmu a připravit vzdělávací projekty na míru.

Languages: čeština, angličtina